Мазурівська СЗШ І-ІІІ ступенів

                         

            Мазурівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів розпочала свою життєдіяльність у  1912 року як церковноприходська , в 1937 році було введено в експлуатацію  двоповерхове приміщення. З 2004 року  рішенням сесії Мазурівської сільської ради  реорганізована з восьмирічної у середню. 

 

Загальна кількість класів - 11

Загальна кількість педагогічних працівників - 24

Загальна  кількість  технічних  працівників -10

 Загальна кількість учнів - 154

 

     У школі працює  24 педагог, із них: спеціалістів вищої категорії – 11; спеціалістів першої категорії – 4; спеціалістів другої категорії – 2; спеціалістів – 6;

Звання вчитель – методист – 1

Звання старший вчитель - 3

 

     Для всебічного розвитку дітей та реалізації їх можливостей у закладі працюють гуртки «Вокальний» Мординський В.В. 5-11 кл., «Літературна студія «Первоцвіт»» Котига Є.І., Мількевич Л.І., 5-11 кл., «Еколого-натуралістичний» Мукановська Л.С.7-11 кл.).

     До послуг школярів –  комп’ютерний клас, бібліотека,  спортивний майданчик, стадіон, комбінована майстерня,  їдальня.

Так як в кожній школі роботу проводят методичні обєднання класних керівників, методичне обєднання суспільно- гуманітарного ,природничо-математичного, естетично-оздоровчого, початкових класів.

Досвід роботи наших колег було занесено до обласної картотеки передового педагогічного досвіду. Це досвід Скрипник С.П. «Ігрова діяльність на уроках у початкових класах» , та досвід учительки української мови та літератури Котиги Є.І.: «Роль і місце українознавства в навчально-виховному процесі національної школи».

Логін: *

Пароль: *