Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Мазурівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 00184230) був реорганізований і увійшов до складу Чернівецької громади

Сільський голова - Груньківський Валерій Григорович

Я, Груньківський Валерій Григорович народився 16 червня 1961 року в селі Мазурівка Чернівецького району Вінницької області, громадянин України.

Освіта середня – спеціальна, після закінчення у 1976 році Мазурівської восьмирічної школи навчався у Мазурівському ПТУ-8 за спеціальністю машиніста – тракториста , проходив  строкову військову службу  з листопада 1979 по листопад 1981  року, працював  в колгоспі «Україна» с.Мазурівка до 1987 року, з 1987 року працював у Чернівецькому ССТ заготівельником, з 1995 року по даний час  - підприємець.   Закінчив Іллінецький сільськогосподарський технікум за спеціальністю агрономія  заочно.

В даний час я є депутатом Чернівецької районної ради Вінницької області  5-го і 6-го скликання, член виконкому Мазурівської сільської ради,  позапартійний.

Склад сім»ї:

• Дружина Груньківська Галина Станіславівна,1964 р.н., підприємець.
  • Син Груньківський Григорій Валерійович,1984  р.н. , не працює
  • Син Груньківський Юрій Валерійович,1990 р.н., не працює.

Зареєстрований в селі Мазурівка Чернівецького району Вінницької області по вулиці Будьонного, 12.

Контактний телефон: 067 607 63 00

Судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину,злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину немає.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування