Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Мазурівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 00184230) був реорганізований і увійшов до складу Чернівецької громади

Історія села Мазурівка

Мазурівки Село Мазурівка лежить на лівому березі річки Мурафа. В писемних джерелах згадується в XVI столітті. З метою зміцнення Польської держави  магнати переселяють на Поділля збіднілу шляхту і малоземельних селян-мазурів з Польщі, бідняків з Галичини, Гуцульщини. Більшість переселенців були селяни-мазурики, які й обумовили назву поселення. Значна частина жителів сповідувала католицьку віру. В 30-х роках XVII століття відбувається нова хвиля польської колонізації Поділля. Якраз із цим пов’язується спорудження в 1640 році великого костьолу фортечного типу у прихід якого входило і населення Мазурівки. З 1672 року по 1699 рік село перебувало під владою турецьких султанів.

Слідами перебування турків у селі залишився міст з Мазурівки на Гибалівку, який ще й зараз називають “Турецьким” та загадковий стовп, який довго стояв на Гибалівці - “Турецька башта”. За народними переказами  тут була турецька мечеть, будинок в якому жив турецький візир. В 1742 році в селі була побудована православна дерев’яна церква Успенія. Помічник Єловицький в 70-х роках XIX століття будує водяний млин та олійню. На Мазурів ці  починає діяти початкова школа , яка і зараз служить народній освіті. В 1937 році в експлуатацію введено двоповерхове приміщення школи.

В березні 1918 року Мазурівку окупували австро-німецькі війська. Окупанти наклали на населення велику контрибуцію. Вторгнення фашистських орд на нашу  землю порушило мирне будівництво. 20 липня 1941 року село Мазурівка окуповано німецько-фашистськими загарбниками. В роки окупації діяв партизанський загін під керівництвом Мельника.

З вересня 1943 по березень 1944 року діяла підпільна антифашистська група в складі чьотирьох чоловік під керівництвом члена ВЛКСМ Сергія Корнюшкіна. Визволено від німецько-фашистських загарбників 17 березня 1944  року військами 3-ї гвардійської повітряно-дисантної дивізії ІІ Українського фронту. В післявоєнні роки відбудови Батьківщина високо оцінила  трудові подвиги наших односельчан. Колгоспники І.Т.Пошванюк, О.І.Коваль, В.О.Попіль, М.Й.Челядина - нагороджені орденом Леніна.

На території села Мазурівки розташовані такі населені пункти: село Мазурівка, село Грабовець, селище Туліїв, село Абрамівська Долина, село Ромашка, село Весняне, селище Скорячий Яр в яких проживає 3744 жителів.

В наші дні на території с. Мазурівка розташовані такі підприємства : РП“Агропослугтрансервіс”, СТОВ «Чернівчанка-Агро, , ДОСААФ, районний РВУМВС, податкова інспекція, Чернівецький районний суд, ПП «Альманах-2000», районне дорожне управління, Мазурівський аграрний ліцей, три школи, два будинки культури, три бібліотеки, два ФП, дитячий садок , районне управління сільського господарства, районний державний нотаріус, РАЦС, Чернівецька районна юстиція, інспекція Чернівецького РП Шаргородського МРВ КВІ УДПтС України у Вінницькій області.

На території села працює 39 підприємці, Територія населеного пункту складає 5431,7 га.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування